Senzual Touch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Senzual Touch

Come here and have indecent and senzual touch.Can feel the intense senzation.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O poveste adolescentina

In jos 
AutorMesaj
Mikato Okimicki
Junior Member
Junior Member
Mikato Okimicki


Numarul mesajelor : 180
Data de inscriere : 20/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Stiu si eu..In patul meu,admir pasarelele de pe tavan

O poveste adolescentina Empty
MesajSubiect: O poveste adolescentina   O poveste adolescentina EmptyLun Mai 25, 2009 12:18 am

Bun..pentru inceput va rog sa ma criticati aspru...chiar daca sunt mai incepatoare..xd

Capitolul I:Un nou an scolar incepe..

O frumoasa dimineatza se iveste peste orasul Tokyo,reamintindule adolescentilor de terminarea vacantei.Razele soarelui isi faceau aparitia in fiecare casa,trezindui in special pe adulti impreuna cu ceasornicile,anutandui de inceperea serviciului.
Intr-o vila dintr-un mic cartier din Tokyo,mai precis intr-o camera la etaj,razele soarelui si-au facut simtita prezenta printr-un pat moale,cu asternutururi albastre unde dormea ca de-obicei o adolescenta.Una dintre raze s-a mutat de pe asternut pe obrazul fetei,aceasta incepand sa stranbe din nas,in cateva clipe stranutand.
Peste cateva clipe suvitele blonde de pe asternut se ridicara,odata cu acestea si mica adolescenta.
Aruncand o privire catre ceas,se tanti la loc in pat infofolinduse in cearceaful matasos al ei.Insa planul fetei nu a functionat,exact peste cateva secunde sunandui telefonul.Isi scoase capul din cearceaf putin cam ciufulita,raspunzand la telefon.
-Alo?Cine ma deranjeaza la ora asta?!intreba aceasta aproape tipand la telefon
-Hey,frumoaso..Tonul mai mic.Dar tu sti cat e ora?Eu si cu Adelina te asteptam aici de un sfert de ora!ii raspusne o voce masculina putin cam nervoasa.
-Cum adica,daca stiu cat e ceasul?Fireste..e ora 7 dimineatza..
-Ora 7 dimineatza?Este 11:30!Ia stai..vrei sa spui ca nu stiai?
-CEEEE???11:30?Cum sa stiu..ceasul nu a sunat deloc!zise adolescenta urland dand cu ceasul de pereti.
-Bine,bine..frumoaso.Nu-mi tipa mie in urechi ca ma asurzesti inainte sa fac si eu cunostitna cu vreo bruneta draguta..Sti doar ce lipici am eu la fete..Hey,ALO,ALO??!vocea barbateasca se agita confuza la telefon,adolescenta inchizand repede telefonul din cauza orei tarzii la care se trezise.
Blonda merse rapid la baie,facandusi igiena de zi cu zi,mai apoi iesind peste cateva minute cu prosopul infasurat in jurul corpului incepand sa rascoleasca prin dulapul ei cu haine.Intr-u nfinal..dupa o pierdere de timp aproximativ 5 minute se imbraca itnr-un plovar roz,lasandumi umerii joi,si o fustita de blugi,pe dedesubt un dress negru.Inainte sa paraseasca incaperea in care-si petrecuse intreaga noapte,tanara lua un parfum de levantica de pe noptiera,dandusi in graba cu el.
Cobora scarile rapid,indreptanduse spre bucatarie.Infuleca rapid micul dejun,dupa care iesi pe usa vilei,incepand sa alerge sperand sa ajunga rapid la liceu..


Mda..cam atat de-ocamdata...stiu ca e cam scurt...dar l-am facut in graba si..scuze daca nu mi-a iesit prea bine,si pentru greselile de tastare(daca sunt),ehhh..ja ne!
Sus In jos
 
O poveste adolescentina
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Senzual Touch :: Fan Zone :: Fan Fiction-
Mergi direct la: