Senzual Touch
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Senzual Touch

Come here and have indecent and senzual touch.Can feel the intense senzation.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cu ce tip de persoana esti compatibil(a)

In jos 
+2
Mikato Okimicki
Mark
6 participanți
AutorMesaj
Mark
Admin
Admin
Mark


Numarul mesajelor : 263
Data de inscriere : 14/05/2009
Varsta : 31

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Empty
MesajSubiect: Cu ce tip de persoana esti compatibil(a)   Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) EmptySam Mai 23, 2009 8:38 pm

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Rezultatul meu a fost: "Tipul de persoana cu care esti compatibil este una haioasa , care sa reuseasca sa te faca sa uiti de toate problemele.Acea persoana trebuie de asemenea sa fie foarte deschisa si intelegatoare.Ai grija , nu te mai gandi la toate problemele care apar si incearca sa iesi mai des din casa." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
https://senzual-touch.forumgratuit.ro
Mikato Okimicki
Junior Member
Junior Member
Mikato Okimicki


Numarul mesajelor : 180
Data de inscriere : 20/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Stiu si eu..In patul meu,admir pasarelele de pe tavan

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce tip de persoana esti compatibil(a)   Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) EmptySam Mai 23, 2009 8:44 pm

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Rezultatul meu a fost: "Esti o persoana singuratica si timida(chair daca nu vrei sa recunosti).Incerci mereu sa arati cat de puternic(a) esti, dar cel mai bine ar fi sa scapi de aceasta masca si sa te comporti ca tine insati.Persoana cu care esti compatibila trebuie sa fie rabdatoare si vesela, astfel incat de fiecare data cand ai probleme sa-ti poata da un sfat bun si sa te inveseleasca." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
Yoko
Junior Member
Junior Member
Yoko


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 20/05/2009
Varsta : 31

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce tip de persoana esti compatibil(a)   Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) EmptySam Mai 23, 2009 9:48 pm

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Rezultatul meu a fost: "Tipul de persoana cu care esti compatibil este una haioasa , care sa reuseasca sa te faca sa uiti de toate problemele.Acea persoana trebuie de asemenea sa fie foarte deschisa si intelegatoare.Ai grija , nu te mai gandi la toate problemele care apar si incearca sa iesi mai des din casa." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
Mika
New Member
New Member
Mika


Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Pe scaun=))

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce tip de persoana esti compatibil(a)   Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) EmptySam Mai 23, 2009 11:51 pm

Tipul de persoana cu care esti compatibil este una haioasa , care sa reuseasca sa te faca sa uiti de toate problemele.Acea persoana trebuie de asemenea sa fie foarte deschisa si intelegatoare.Ai grija , nu te mai gandi la toate problemele care apar si incearca sa iesi mai des din casa.
Sus In jos
http://anime-fantasy.go-forum.net
Chou
Member
Member
Chou


Numarul mesajelor : 309
Data de inscriere : 15/05/2009
Varsta : 30
Localizare : in my only word with my anime boys:X

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce tip de persoana esti compatibil(a)   Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) EmptyDum Mai 24, 2009 12:04 am

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Rezultatul meu a fost: "Tipul de persoana cu care esti compatibil este una haioasa , care sa reuseasca sa te faca sa uiti de toate problemele.Acea persoana trebuie de asemenea sa fie foarte deschisa si intelegatoare.Ai grija , nu te mai gandi la toate problemele care apar si incearca sa iesi mai des din casa." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
http://anime-sensation.4rumer.com
Yume
Advanced Member
Advanced Member
Yume


Numarul mesajelor : 606
Data de inscriere : 14/05/2009

Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce tip de persoana esti compatibil(a)   Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) EmptyDum Mai 24, 2009 4:14 am

Rezultatul meu a fost: "Tipul de persoana cu care esti compatibil este una haioasa , care sa reuseasca sa te faca sa uiti de toate problemele.Acea persoana trebuie de asemenea sa fie foarte deschisa si intelegatoare.Ai grija , nu te mai gandi la toate problemele care apar si incearca sa iesi mai des din casa." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Continut sponsorizat





Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce tip de persoana esti compatibil(a)   Cu ce tip de persoana esti compatibil(a) Empty

Sus In jos
 
Cu ce tip de persoana esti compatibil(a)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cat de crazy esti?
» Ce animal esti
» Ce fluture esti?
» Ce creatura mitologica esti ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Senzual Touch :: Diverse :: Quiz-uri-
Mergi direct la: